Jeśli korytarzami Węglokoks Energia kroczy profesjonalizm, uśmiech, elegancja, chart ducha, piękno i rozpierająca energia to znaczy, że, jak zawsze w biegu, pędzi gdzieś nasza niezłomna Kadrowa. Teresa Olma to skarbnica wiedzy i wulkan pomysłów. Koło napędowe jubileuszów, sama od lat związana z naszą firmą jeszcze jako pracownik WE NSE w Brzeszczach - to prawdziwa kobieta od zadań specjalnych. W wolnych chwilach nie próżnuje. Tańczy, chodzi na fitness, nordic walking, po górach, organizując wycieczki dla calej rodziny - głównie w Beskidy. Dla ducha zawsze ma pod ręką, a właściwie przy uchu muzykę Fryderyka Chopina  - "przynosi mi ukojenie, jest cudownie piękna i niepowtarzalna" - mówi Pani Teresa.

 

Bardzo ceni sobie kontakt z rodziną, szczególnie lubi przebywać z wnukami: "są niesamowici, dają mi wiele radości, dużo się od nich uczę", przyznaje Pani Teresa, a my przyznajemy, że z tyloma pomysłami i taką kondycją musi być SuperBabcią.

W WĘGLOKOKS ENERGIA i NSE spędziła już w sumie 20 lat: "moja praca jest dla mnie bardzo ważnym elementem mojego życia. Przynosi nowe wyzwania, przez co motywuje do ciągłego doskonalenia i rozwoju. Jest ciekwa, pozwala na poznawanie nowych ludzi, daje wiele satysfakcji. Lubię ludzi! Staram się być dla nich życzliwa, a dla koleżanek i kolegów z pracy szczególnie. Pomagam, jeżeli tylko nadaży się taka okazja".

 

Pani Teresa jest szczęśliwa, gdy... wszyscy jej bliscy, znajomi są zdrowi, zadowoleni i uśmiechnięci: "Jestem szczęśliwa, jeżeli mogę coś dla kogoś zrobić, pomóc, czasami wystarczy zwykła rozmowa. Jestem szczęśliwa, gdy ludzie są dla mnie życzliwi".

 

--

Sylwetka Pani Teresy Olmy jest pierwszą z profili pracowników WĘGLOKOKS ENERGIA, spośród których będziemy w grudniu wybierać tytuł Osobowość Roku 2017. Zachęcamy do zgłaszania kolegów i koleżanek do plebiscytu, a także przesyłanie swoich profili. Szczegóły pod linkiem:

http://weglokoksenergia.pl/pl/dla-mediow/archiwum-aktualnosci/191-wybieramy-osobowosc-roku-weglokoks-energia-2017

sidebar3