Wytwarzanie i dostarczanie ciepła i energii elektrycznej w sposób niezawodny i bezpieczny zawsze było priorytetem trzech spółek wchodzących w skład grupy Węglokoks Energia. Dziś, gdy na rynku coraz bardziej widoczne są duże zagranizne koncerny my odważnie stawiamy na polską produkcję i rodzimych, solidnych pracowników i lokalne zakłady. Postanowiliśmy stworzyć grupę Węglokoks Energia, by móc nie tylko konkurować z największymi, ale budować silną markę w oparciu o sprawdzone i świetnie prosperujące lokalne spółki ze Śląska i Małopolski.

 

Wejście naszej spółki do grupy kapitałowej Węglokoks sprawiło, że energetyka na dobre zagościła w górniczej rodzinie, stając się symbolem pozytywnych zmian i inwestycji w to, co przyszłościowe, a przede wszystkim – niezbędne każdemu z nas.

 

Wiemy, że razem możemy więcej, dlatego nadal, już w grupie, będziemy oferować klientom Nadwiślańskiej Spółki Energetycznej w Brzeszczach, a także Carbo-Energii i Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Rudzie Śląskiej produkty i usługi najwyższej jakości. Wspólne działanie pozwoli nam być jeszcze bliżej naszych klientów.

 

Dziękujemy Państwu za zaufanie. Nadal będziemy na nie pracować. Z energią z polskich źródeł.

media

sidebar3

rodo