Dwie największe Rudzkie spółki grupy Węglokoks Energia czeka do końca roku duże wyzwanie - ZCP i PEC łączą siły by stać się największą ciepłowniczą spółką w mieście. Nadchodząca zmiana zainspirowała zarządy frim do zorganizowania, wraz z Węglokoks Energia ZUT, pierwszej imprezy integracyjnej dla wszystkich pracowników.

Połączenie firm to ogromne wyzwanie a najlepszym sposobem na pierwszy krok w integracji jest zapoznane się pracowników. W piątek, 16 września w pubie „Druid” odbył się festyn integracyjny  pracowników rudzkich spółek Węglokoks Energia i ich rodzin. Na imprezie zjawiło się aż 400 osób.

- W tym roku potrzeba spotkania wszystkich pracownikow była ogromna. Choć mamy dopiero wrzesień to już możemy powiedzieć, że ten rok był wyjątkowo intensywny dla naszych firm – ZCP „Carbo-Energia” zmieniła nazwę na WĘGLOKOKS ENERGIA ZCP, powstał WĘGLOKOKS ENERGIA ZUT, zatrudniając pracowników PEC i ZCP, a pod koniec tego roku planujemy połączenie ZCP i PEC, dlatego słowo „integracja” w tej imprezie nabiera fundamentalnego znaczenia  – mówił Andrzej Łokas, prezes Węglokoksu Energia ZCP.

- Mam nadzieję, że to spotkanie jedynie utwierdziło nas w przekonaniu, że dobre relacje między ludźmi to podstawa naszych działań zawodowych – dodał Jerzy Warmuziński, prezes PEC.

Podczas pikniku nie zabrakło atrakcji dla pracowników i ich rodzin. Konkursy, quizy, taniec, zabawy i animacje dla dzieci i oczywiście mnóstwo dobrego jedzenia.

- Wzajemne poznanie się w tak miłych okolicznościach jest szczególnie waże dla  WE ZUT, który jest najmłodszą rudzką spółką Węglokoks Energia – tłumaczy prezes WE ZUT Bogdan Jaksik.

Pracownicy wychodzili z pikniku w wyjątkowo dobrych nastrojach.

- Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się w jeszcze większym gronie właśnie tu, w Rudzie - podkreślili prezesi rudzkich spółek.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z pikniki integracyjnego.

 

 

sidebar3