Choć na co dzień siedzimy w sąsiadujących ze sobą gabinetach i w jednym biurowcu, w natłoku obowiązków i pracy trudno o nawiązywanie bliższych znajomości. Najlepszą ku temu okazją było spotkanie integracyjne WĘGLOKOKS ENERGIA, które odbyło się 2 grudnia w śląskiej restauracji Sztygarka.

Na spotkaniu zebrał się niemal komplet pracowników Węglokoks Energia. Przed elegancką kolacją zgromadzonych gości i współpracowników przywitał Prezes Grupy WĘGLOKOKS ENERGIA Pan Jacek Boroń: "To był intensywny i dobry rok dla naszej Grupy. W przyszłym kolejne wyzwania. Mamy zgrany zespół, wykonujący z pasją swoje obowiązki, co najbardziej mnie cieszy."

Podczas uroczytości ogłoszono wyniki ankiety, w której pracownicy WE wskazywali najważniejsze dla nas w Grupie Wartości. "Węglokoks Energia stawia przede wszystkim na LUDZI - "są podstawowym i najważniejszym elementem naszej organizacji, to odnich wypływają najważniejsze dla nas wartości" mówił prezes Boroń. A wartości wybrane przez pracowników WE to: Bezpieczeństwo, Uczciwość, Odpowiedzialność, Kompetencje i Wiarygodność.

Największe emocje, oprócz wspaniałej zabawy, wzbudziło rozstrzygnięcie plebiscytu na Osobowość Roku Grupy WE - tytuł został przyznany dwóm osobom, ktore w plebiscycie otrzymały najwięcej (i równą ilość) głosów. Tytułem zostali wyróżnieni Pani Karina Komandzik, Kierownik Działu Obsługi Klienta i Marketingu i Pan Zbigniew Woźniak, Dyrektor Departamentu Operacyjnego.

 osobowosc post

Pani Karina została nagrodzona przez koleżanki i kolegów za kreatywność, zaangażowanie w pracę i budowę koleżeńskich relacji, otwartość i pomocną dłoń, a także za kreowanie ducha walki sportowej i dobrej opinii o naszej Firmie.

Pan Zbigniew Woźniak natomiast otrzymał tytuł głosami koleżanek i kolegów WĘGLOKOKS ENERGIA za:
sumienność, kompetencje, zaangażowanie w pracę i budowę koleżeńskich relacji, współorganizację inicjatyw integracyjnych, a także za budowanie przyjaznej i optymistycznej atmosfery w zespole oraz bezinteresowną pomoc kolegom w trudnej sytuacji życiowej.

Nagrodzonym gratulujemy!

Pracownicy WE, po uroczystej kolacji i wspólnym zdjęciu bawili się na świąteczno-barbórkowym przyjęciu.

sidebar3