Zespół WĘGLOKOKS ENERGIA tworzą wyjątkowi ludzie. Ludzie z pasją, którzy oprócz codziennej pracy potrafią integrować zespół, tworzyć niezwykłe firmowe inicjatywy, a także zarażać innych pozytywną ENERGIĄ. Właśnie takich kolegów postanowiliśmy wyróżnić tytułem Osobowość Roku WĘGLOKOKS ENERGIA.

 

W specjalnym plebiscycie prosiliśmy o wskazanie osoby, która w przekonaniu naszych pracowników zasługuje na tytuł „Osobowość Roku“ w naszej firmie. Jest to tytuł przyznawany osobie, która swoją postawą wobec kolegów, osobistą pasją (w dziedzinie sportu, sztuki czy hobby) czy też zainteresowaniami wyróżnia się wśród kolegów i koleżanek. Pragnęliśmy w pierwszej, historycznej edycji nagrodzić najbardziej kreatywnych i pozytywnych pracowników grupy WĘGLOKOKS ENERGIA, którzy zaangażowaniem w sprawy społeczne, sportowe czy kulturalne wpływają na naszą firmę, ale też na miejskie czy regionalne inicjatywy.

 

Udało się! Nagrodzone osoby (obie otrzymały tą samą ilość głosów) to wielcy społecznicy, ale przede wszystkim osoby, które uśmiechem zarażają na co dzień wszystkich dookoła.

karina post

Karina Komandzik, Kierownik Działu Obsługi Klienta i Marketingu została nagrodzona przez koleżanki i kolegów za kreatywność, zaangażowanie w pracę i budowę koleżeńskich relacji, otwartość i pomocną dłoń, a także za kreowanie ducha walki sportowej i dobrej opinii o naszej Firmie. Pani Karina jest zapaloną biegaczką, w mijającym roku reprezentowała Grupę podczas II Rudzkiego Półmaratonu Industrialnego. Prywatne żona i dumna mama nastoletniej Kingi, którą także zaraziła pasją do sportu. "Od Kariny po prostu promieniuje dobra energia. Czasem mówi się, że uśmiech nie schodzi komuś z twarzy -  w przypadku Kariny - choć nie wiemy jak to robi - to jest chleb powszedni" - mówią współpracownicy. "Choć sama ma tak wiele obowiązków, zawsze nas pozytywnie dopinguje, to się bardzo liczy przy dzisiejszym tempie pracy", podkreślają koleżanki.

zbyszek post

Pan Zbigniew Woźniak natomiast otrzymał tytuł głosami koleżanek i kolegów WĘGLOKOKS ENERGIA za:
sumienność, kompetencje, zaangażowanie w pracę i budowę koleżeńskich relacji, współorganizację inicjatyw integracyjnych, a także za budowanie przyjaznej i optymistycznej atmosfery w zespole oraz bezinteresowną pomoc kolegom w trudnej sytuacji życiowej. Pan Zbigniew jest w firmie nie tylko mistrzem dowcipu, ale przede wszystkim zarażania dobrym humorem i pozytywną aurą. "Jako Dyrektor Sprzedaży ma wystarczająco obowiązków, tym bardziej ujmuje nas inicjatywami takimi jaki chodzenie od drzwi do drzwi i namawianie do pomocy dla chorego synka naszego kolegi. Kiedy tylko w firmie pojawia się nowy pracownik, Zbyszek natychmiast wstępuje do jego gabinetu, zagaduje i wręcza ulotkę z numerem konta, na które zbierane są pieniądze na chorego chłopca – to jest niezwykle ludzki i wzruszający gest" mówią koledzy, "a przede wszystkim jest to wyraz tego, jak bardzo dba o kolegów i wspiera nas - w trudnych i radosnych sytuacjach", dodają.

Nagrodzonym gratulujemy i mamy nadzieję, że swoją postawą i codziennym uśmiechem zarażą wszystkich naszych kolegów!

sidebar3