W ciągu kilku lat działalności na rynku energetycznym spółka WĘGLOKOKS ENERGIA udowodniła, że równie bliska co energia biznesowa, jest nam energia sportowa. Dlatego angażujemy się w szereg inicjatyw, promując aktywność fizyczną w regionach i miastach, w których działamy, ale także wśród naszych pracowników.

 

Spółki WE w Rudzie Śląskiej czy Brzeszczach zawsze stawiały na wsparcie inicjatyw społecznych i sportowych. Ubiegłoroczny Półmaraton Industrialny w Rudzie Śląskiej przyciągnął ponad 1000 biegaczy. W tym roku spółka włącza się nie tylko w rudzki bieg, ale też stała się jednym z głównych sponsorów Biegu po Złote Gacie  - lokalnej i bardzo popularnej wiosennej inicjatywy w Małopolskich Brzeszczach. Od lat spółki WE wspierają też rozgrywki siatkarskie, zarówno dla dorosłych i młodzieży. Ostatnią imprezą współorganizowaną przez WĘGLOKOKS ENERGIA wraz z WĘGLOKOKS S.A. i Stowarzyszeniem Biegów Górskich był WĘGLOKOKS CUP. W lutym 2017 roku ponad 100 biegaczy zmierzyło się z 42 kondygnacjami wież WĘGLOKOKS w Katowicach, promując zdrowy tryb życia w miejskiej i korporacyjnej przestrzeni.

 

Śledząc naszą stroną internetową mogą Państwo dowiedzieć się o szeregu inicjatyw, jakie wspieramy i w których mogą Państwo wziąż udział.

Oto niektóre z nich, jakie odbyły się w ostatnich miesiącach i latach:

http://weglokoksenergia.pl/pl/dla-mediow/archiwum-aktualnosci/164-7-bieg-o-zlote-gacie-za-nami

http://www.weglokoksenergia.pl/pl/dla-mediow/archiwum-aktualnosci/120-polmaraton-za-nami-zwyciescy-na-podium

http://weglokoksenergia.com.pl/pl/dla-mediow/archiwum-aktualnosci/159-weglokoks-cup-za-nami

sidebar3