Szanowni Państwo, Drodzy Pracownicy i Współpracownicy Grupy WĘGLOKOKS ENERGIA!
 
Ciepło kojarzymy z czymś, co dobre i miłe. Z poczuciem bezpieczeństwa i komfortu. Tylko ciepłe uczucia i słowa są dobre i przyjemne, a ciepłe kolory – piękne i przyjazne. Ciepło samo w sobie jest też dobrem samorządowym i służy w sferze publicznej. Gdy nadchodzą chłodne dni mieszkańcy miast dotykają kaloryferów z nadzieją, że będą ciepłe. Gdy słyszą o awarii ciepłowniczej przeżywają trudne chwile w oczekiwaniu na ciepłą wodę w kranie i nerwowo obserwują termometr pokojowy. Bardzo rzadko zdają sobie sprawę z tego, jak skomplikowany i zaawansowany technicznie jest system ciepłowniczy, gwarantujący dostatek dobra, jakim jest ciepło. Nie wiedzą również, jak wiele codziennego wysiłku i zaangażowania należy poświęcić dla niezawodnego funkcjonowania ciepłowni i sieci ciepłowniczej.

Dzisiaj, w ostatni piątek maja, zgodnie z ustaloną w naszej branży tradycją, ciepło przestaje być anonimowe i bezosobowe, bo właśnie w tym dniu Ciepłownicy mają swoje święto, o czym warto pamiętać i z dumą obwieścić.

I właśnie z tej okazji pragnę wszystkim Ciepłownikom z Grupy Kapitałowej Węglokoks Energia złożyć gorące i najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, dziękując równocześnie za profesjonalnie wykonywaną pracę i wyniki osiągnięte w sezonie grzewczym 2016/2017.
 
Z miłym, ciepłowniczym pozdrowieniem,
 
Jacek Boroń
Prezes WĘGLOKOKS ENERGIA sp. z o. o.

sidebar3