Grupa Węglokoks Energia powstała, by w sposób bezpieczny i trwały dostarczać ciepło do swoich odbiorców. Nasze zakłady są sukcesywnie modernizowane tak, by były nowoczesne a przede wszystkim – ekologiczne.

 

nasza misja

 

Chcemy, by nasi klienci wiedzieli, że Węglokoks Energia ma na celu dostarczenie do nich najlepszej jakości usług, ale też by jak najbliżej poznać potrzeby naszych klientów. Organizujemy więc liczne akcje, które pozwalają nam wymienić się doświadczeniami z naszymi klientami. Bo ciepło to bliskość.

 

nasza wizja

W grupie Węglokoks Energia stawiamy na rozwój opłacalnego biznesu energetycznego. Kluczowym założeniem grupy jest wykorzystanie potencjału tzw. małej energetyki Śląska i Małopolski, co możliwe jest dzięki trzem prężnie funkcjonującym spółkom zależnym.
W krótkim czasie w Węglokoks Energia udało nam się zgromadzić zespół profesjonalistów, którzy sprawnie zarządzają grupą w wielu obszarach. Węglokoks Energia obecnie zatrudnia ponad 80-ciu pracowników, natomiast w całej grupie kapitałowej zatrudnionych jest ponad 550 osób. Naszą siłą są ludzie – wierzymy w nich i wierzymy, że razem możemy więcej!

media

sidebar3

rodo